İsrail’e yapılacak birçok uçak seferi iptal edildi

Abluka altındaki Gazze Şeridi’nden başlatılan saldırının ardından yurt dışından İsrail’e yapılacak birçok uçak seferi iptal edildi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsrail’in tek uluslararası havalimanı olan Ben Gurion’un yurt dışından girişlerdeki pasaport kısmında sadece bir memurun çalıştığı görüldü. Normal zamanlarda yüzlerce kişinin ülkeye giriş yapabilmek için pasaport sırasında beklediği noktada ancak birkaç kişi objektiflerine yansıdı.

İsrail’den çıkışta yoğunluk yaşanıyor

Ben Gurion Havalimanı’nın yurt dışına çıkış kısmında ise yoğunluk yaşanıyor. İptal edilen uçuşlar nedeniyle birçok kişi saatlerce havalimanında beklemek zorunda kalıyor. Havaalanında konuşan Michał Paprota, Polonya’dan bir grup turistle İsrail’e geldiklerini ve dün dönüş uçaklarının olduğunu söyledi.

Uçuşlarının iptal olması nedeniyle havaalanında beklemek zorunda kaldıklarını belirten Paparto, “Grubumuzda kadınlar ve çocuklar da var. Yaşananlardan dolayı insanlar endişeli. Uçağımız iptal olduğu için Polonyalı yetkililerle irtibata geçtik ve bugün için bize bir uçak sağladılar. Birazdan ülkemize dönmek için uçağa geçmeyi ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

heka reklam heka

İsrail’e yapılacak birçok uçak seferi iptal edildi
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!