Karaciğer ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan’dan aylar sonra bir ilk! Şarkı söyledi…

Şarkıcı Hakan Taşıyan, Ankara Şehir Hastanesi'nde karaciğer ve böbrek nakli olmuştu. Geçirdiği ameliyatlarının ardından sağlığına kavuşan Taşıyan, uzun süre sonra 'Güz Gülleri' adlı şarkısını seslendirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen yıl Ankara Şehir Hastanesi’nde karaciğer ile böbrek nakli olan ve 7 ay süren tedavisinin ardından yaklaşık 5 ay önce taburcu edilen şarkıcı Hakan Taşıyan (48), zor günleri geride bıraktı. Uzun süren tedavi sonrasında sağlığına kavuşan Taşıyan’dan hayranlarını sevindiren görüntüler geldi.

‘GÜZ GÜLLERİ’Nİ SESLENDİRDİ

Bir mekanda unutulmaz eseri ‘Güz Gülleri’ şarkısını seslendiren Hakan Taşıyan, hem moral buldu hem de moral verdi. O anları ise ünlü şarkıcının yakın arkadaşı Ufuk Özel, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

https://youtu.be/-pm-bCaouxw

“YENİ BİR HAYATA BAŞLADIM”

‘3-9 Kasım Organ ve Doku Bağışı Haftası’nda katıldığı etkinlikte konuşan Taşıyan, organ naklinin kendisine umut ışı olduğunu ve yeniden hayata döndüğünü belirterek, “Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım. Canı gönülden gönüllü olan bütün insanlarımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha aydın olalım. Çok hassas bir konudur. Allah bizleri sevdiklerimizden ayırmasın. Gönül birlikteliği veren dualarını esirgemeyen tüm insanlardan Allah razı olsun. Hayat çok güzel, nefes almak çok güzel, sevmek çok güzel. Bunu birbirimizden esirgemeyelim. Gerçekten Allah’ın huzurunda çok büyük sevap. Tüm merhem bekleyen hastalarımıza merhem olalım. Buna ihtiyacımız var.” ifadelerini kullanmıştı.

Karaciğer ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan’dan aylar sonra bir ilk! Şarkı söyledi…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!