maNga’nın sesi Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu çocuklarının annesi ile dünya evine girdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

maNga grubuyla tanıdığımız ünlü şarkıcı Ferman Akgül, gözlerden uzak yaşadığı özel hayatıyla da bilinen bir isim. Şarkıcı, ani bir kararla 10 yıldır birlikte olduğu Bettina Kuperman ile hayatını birleştirdiğini açıkladı.

Büyük çıkışından sonra ülkenin en popüler rock gruplarından biri haline gelen maNga, genelde sadece işleriyle konuşuluyor.

2007-2012 yılları arasında Esra Bayram ile evli olan Ferman Akgül’ün evli olduğu dahi grubun sıkı hayranları dışında pek bilinmiyordu.

Çiftin evliliği gibi ayrılığı da duyulmadı. Ayrı oldukları düşünüldüğünde birlikte görüntülendiler ve dedikoduları inkar etseler de bu dedikodulardan kısa süre sonra yollarını ayırdılar.

Ferman Akgül ayrılıktan bir hafta sonra Beyoğlu’nda sarışın bir kadınla el ele görüntülenmiş ve “sadece arkadaşız” demişti.

Aynı kişiyle birkaç kez daha görüntülendikten sonra ilişkisini kabul etti ve böylece Bettina Kuperman ile ilişkisi resmileşmiş oldu. Bu birliktelikten Axel ve Aaron adlı iki oğlu olan Ferman Akgül’ün Bettina Kuperman ile evli olduğu düşünülüyordu.

Danimarkalı Bettina Kuperman, 2009’dan beri Türkiye’de yaşıyor ancak sık sık ülkesine gidip geliyor. Kopenhag’da hukuk yüksek lisansı yapmış olan Bettina Kuperman, yönetim danışmanlığı, stratejik planlama, iletişim ve marka geliştirme alanlarında çalışıyor.

10 yıllık ilişkinin ardından Ferman Akgül yaptığı yeni bir paylaşımla Bettina Kuperman ile evlendiğini duyurdu.

“Çocuklu ve evli :) iki ülke arasındaki belge farklılıklarından dolayı orada mı olsun burada mı, yazın mı olsun kışın mı, yok çocuklar doğuyo bi bekleyelim diye diye on sene geçmiş. Her seneki Christmas ve doğum günüm kombosuna bir de resmi nikahımızı ekleyelim artık dedik :) Kısacası biz evlendik Seni seviyorum Bettina Kuperman Akgül. Artık resmi olarak Sivas ve Angara’lısın :) 26.12.2021 ……. Şahitlerimiz Özgür Can Öney, Alper Akgül ve Bodrum Belediye’sine teşekkürlerimizle” notuyla Bodrum’daki nikahtan fotoğraflar paylaştı.

 

maNga’nın sesi Ferman Akgül, 10 yıldır birlikte olduğu çocuklarının annesi ile dünya evine girdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!