Markette rezalet! Neler yapmadı ki? ‘İğrenç’ müşteri sosyal medyayı salladı

ashville'li bir kadın, markette patates cipsi poşetlerine tükürüp, su şişelerinden içtikten sonra raflara geri koymak dahil bir dizi mide bulandırıcı eyleme girişirken kendini çekti. Sosyal medya ayağa kalktı, market soruşturma başlattığını duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’de Nashville’li bir kadın, markette patates cipsi poşetlerine tükürüp, su şişelerinden içtikten sonra raflara geri koyarken kendini çekti.

Müzisyen Hunter Hayes’in eski kız arkadaşı, makyaj sanatçısı Libby Barnes, o zamandan beri YouTube’dan daha sonra sildiği videosuyla viral oldu.

Dehşete düşmüş sosyal medya kullanıcıları, yiyecekleri kirlettiği için tutuklanması ve hapse atılması gerektiğinde ısrar ederek, Barnes’ı ‘iğrenç’ olarak nitelendirdi.

Videoa, Libby’nin bir Kroger marketinde bir paket patates cipsi açtığı, atıştırmanın tadına baktığı ve ardından yiyeceğin bir kısmını tekrar torbaya tükürdüğü görülüyor.

TEKRAR TEKRAR YAPTI

Daha sonra, portatif bir düzleştirici kullanarak paketi yeniden kapatmaya çalıştı ve diğer açılmamış torbaların yanına geri koydu. Bu esnada ise yanında bir mağaza çalışanı duruyordu.

Bir şişe suyu açıp bir yudum almadan ve onu da tekrar rafa koymadan önce, bu işlemi birkaç kez daha tekrarladığı görülüyor.

Aynı şeyi soda ve şekerle de yaptı ve dokuz dakikalık videonun bir noktasında dilini silmek için tuvalet kağıdı bile kullandı.

Kameranın arkasında kimin olduğu belli değil ama görünüşe göre Barnes filme alınmayı umursamıyor – ve hatta kameraya birçok kez gülümsüyor.

Bir noktada, bir adam Barnes’a yaklaştı ve ona hırsızlık yapıp yapmadığını sordu.

“Ben hırsızlık yapmıyorum. O şeyleri almayı planlıyorum. Kendi işine bak” diye adamı tersleyen Barnes, “Nereye koyduğumu hatırlıyorum. Bu seni ilgilendirmez, neden kendi işine bakmıyorsun” dedi.

TooFab’a göre, Libby mağazadan ayrılmadan önce eşyaların parasını ödedi.

Kroger’ın sitesinden yapılan açıklamada, “Müşterilerimizin ve ortaklarımızın güvenliği en büyük önceliğimizdir. Nashville bölümündeki mağazalarımızdan birisinin internette dolaşan videosuyla ilgili bildirim alır almaz kendi soruşturmamızı başlattık” denildi.

Markette rezalet! Neler yapmadı ki? ‘İğrenç’ müşteri sosyal medyayı salladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!