Mutlu ilişkinin sırrı cinsellik! Peki ama ayda kaç kez olmalı?

Mutlu ve sağlıklı bir cinsel ilişki için ayda kaç kez cinsel ilişkiye girilmesi gerektiği ortaya çıktı. İşte konuya ilişkin merak edilen tüm detaylar...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mutlu ve sağlıklı bir cinsel ilişkinin önemli pek çok unsuru bulunmaktadır. Bu unsurların başında şüphesiz partnerinizle içerisinde bulunduğunuz uyum olmaktadır.

Her konuyu açık bir şekilde konuşabildiğiniz, birbirinize sınırlarınızdan ya da keyif aldığınız noktalardan bahsetmeniz mutlu bir ilişki içerisinde olmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm bu hususların yanı sıra, yapılan araştırmalar sonucunda cinsel ilişkinin sayısının da önemli olduğu ve sağlıklı bir cinsel ilişkinin temellerini oluşturduğu ortaya çıktı.

İşte sağlıklı bir cinsel ilişki için dikkat edilmesi gerekenler…İngiltere’de gerçekleştirilen anket sonucunda sağlıklı bir cinsel hayatın olmazsa olmazları arasında önemli bir detay ortaya çıktı.

heka reklam heka

Uzun soluklu ve keyifli bir cinsel hayatın en önemli unsurlarını belirleyebilmek için en az 10 yıldır aktif cinsel ilişki yaşayan çiftlere birkaç soru yöneltildi.

Yöneltilen soruların sonucunda uzun ve sağlıklı bir ilişki için çiftlerin ayda ortalama 7 kez cinsel ilişki yaşadıkları tespit edilirken, önemli olanın sayıdan ziyade alınan keyif olduğu de eklendi.

Cinsel ilişki sürecinde çiftlerin birbirlerinden keyif alması ve birbirlerini anlayabilmesinin en önemli unsur olduğu belirlendi.

Cinsel performansı artırmak için yapabileceğiniz egzersizler

Bilim insanları açıkladı: Seks yapmanın bir faydası daha ortaya çıktı!

Cinsel gücünüz tavan yapacak! Günde bir kez tüketin olanlara hayret edeceksiniz

 

Mutlu ilişkinin sırrı cinsellik! Peki ama ayda kaç kez olmalı?
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!