Nejat İşler’in yoga pozu olay yarattı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter’da bir sosyal medya kullanıcısı, Nejat İşler’e ait olduğu iddia edilen bir yoga pozu paylaştı. İşler’in bu pozu kısa sürede yayıldı. Binlerce kişi tarafından paylaşılarak yorum yağmuruna tutuldu. Ancak gerçek çok farklı.

Uzun süre önce Bodrum’da yaşayan, İstanbul’a sadece dizi ve film çekimleri için gelen Nejat İşler, geçtiğimiz yıl yeniden İstanbul’a dönmüştü. Septik şok nedeniyle 2014 yılında 3 ay yoğun bakımda kalan Nejat yapılan testler sonucunda vücudundaki ödem artışı tehlikeli bulunmuştu.

Nejat İşler’in 5 saatlik operasyonla sağ elindeki 2 parmağı kesilmişti. Sonrasında ayak parmaklarını da kaybettiği ortaya çıkmıştı. Bir sosyal medya kullanıcı Nejat İşler’in yoga yaptığını iddia eden bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafa, “Nejat İşler yogaya başladı” notunu düştü. Bu fotoğraf kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları fotoğraftaki ayrıntıyı kaçırmadı. Nejat İşler’in parmakları duruyordu.

Fotoğraf o kadar gerçekçiydi ki, yorum yağdı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Yoga değil, meditasyon yapıyor, adamın her hali hoş. Nasıl bir aura?” şeklinde yorum yaptı.

Ancak gerçek çok farklı. Fotoğrafın paylaşıldığı sayfa yapay zeka kullanarak ünlü isimlerin farklı görünüşlerini paylaşan bir sayfa. Yani Nejat İşler yogaya başlamadı, fotoğraf yapay zeka ile üretilmiş bir görsel.

Nejat İşler’in yoga pozu olay yarattı!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!