Öykü Gürman sahnede en çok korktuğu olayı açıkladı

Şarkıcı Öykü Gürman önceki akşam Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu. Öykü Gürman, konser öncesi basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet etti. Gürman, sahnede en çok başına gelmesinden korktuğu şeyi açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de müzik dünyasının son yıllarda parlayan isimleri arasında yer alan Öykü Gürman, meslek hayatına doludizgin devam ediyor.

Öykü Gürman, önceki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Şarkıcının yakın zamanda nikah masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Fatih İçmeli de Gürman’ı en ön masadan izledi.

Son dönemdeki sanatçı arkadaşlarının iddialı sahne kıyafetleriyle alakalı konuşan Gürman, “Herkes istediğini giymekte özgür” dedi. Sahne kıyafetlerini cesur ve iddialı bulmuyor musunuz? sorusuna,” Elbette cesur.

Eğer sahneye çıkan kişi kendisini öyle mutlu hissediyorsa ve kendisini öyle daha iyi ifade edebildiğine inanıyorsa ve bunun içinde bir emek harcamışsa, bunun için estetik bir kaygı var.

Estetik de güzel demek, dolayısıyla ben bunu çok yanlış bulmuyorum. Gülşen çok üreten biri, söz ve müziklerini kendisi yapan biri yıllardır. Ben ona çok saygı duyuyorum, önemli olan bu.

Çünkü o üreten biri. Kendisini nasıl ifade etmek istiyorsa, çokta güzel bir şekilde taşıyor elbiseleri. O yüzden özgür hissetmek ve cesur olabilmek önemli” dedi. Nişanlınız isterse sahnede dekolte giymemeyi kabul eder miydiniz? sorusuna,” Erkek arkadaş ayrı, sevgili, nişanlı, eş ayrı ama ben Öykü olarak kararında dekolteyi seven biriyim. Ben çok rahat edemem, tedirgin olurum. Frikik olabilir diye” diye konuştu.

CNNTürk

Öykü Gürman sahnede en çok korktuğu olayı açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!