Pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye ve ailesine Demet Akalın’dan destek

Birkaç gün önce Gaziantep'te yaşanan pitbull saldırısı herkesi dehşete düşürmüştü. Dört yaşındaki Asiye Ateş'in ağır yaralandığı olayın yankıları sürerken küçük kızın babası da işinden oldu. "Ne yapacağımı bilemiyorum" diyen Asiye'nin babasını duyan Demet Akalın, hemen harekete geçti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birkaç gün önce Gaziantep’te yaşanan pitbull saldırısı herkesi dehşete düşürmüştü. Dört yaşındaki Asiye Ateş’in ağır yaralandığı olayın yankıları sürerken küçük kızın babası da işinden oldu. “Ne yapacağımı bilemiyorum” diyen Asiye’nin babasını duyan Demet Akalın, hemen harekete geçti.

Ağır yaralanan küçük asiye için tüm imkanlar seferber edildi. Minik Asiye’nin hastanedeki tedavisi sürerken, babası Hüseyin Ateş, tüm bunların ardından bir şok daha yaşadı.

“NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM”

Ateş Ailesi hem oturdukları daireden çıkarıldı hem de baba Hüseyin Ateş işini kaybetti. Yaşadığı mağduriyeti anlatan Hüseyin Ateş, hastanede yaptığı açıklamada; “Ne yapacağımı bilmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Bu gelişmelerden sonra devreye Demet Akalın girdi. Sosyal medyadan bir paylaşım yapan Akalın, ailenin bir yıllık kirasını ödeyebileceğini açıkladı. 5Pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye ve ailesine Demet Akalından destek Ünlü şarkıcı, paylaşımında; “Kime şikayet etsek ki bilemedim ne günah ya. Ev tutsun en güzel yerden ben 1 senelik kirasını öderim! Sayın Şahin altında kalmaz yeni bir iş bulur. Gerçekten ne ara bu kadar kötü oldunuz hem suçlu hem güçlü yazık size” dedi.

(Milliyet)

Pitbull saldırısına uğrayan minik Asiye ve ailesine Demet Akalın’dan destek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!