Prens Andrew bir suçlamayla daha karşı karşıya: Kızının düğününde koltuk satmakla suçlanıyor

Jeffrey Epstein skandalında adı geçtiği için Kraliyet Ailesi’ndeki konumu kaybeden Prens Andrew, şimdi de şaibeli para alışverişiyle tartışılıyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in küçük oğlu Prens Andrew’un (61) başı, cinsel saldırı suçlamasının ardından para ilişkileriyle dertte. Tecavüz suçlamaları sonrası Kraliyet Ailesi’nin kapıları kapattığı hatta Prens William’ın tehdit olarak gördüğü Andrew’ün, şaibeli para ilişkileri olduğu konuşuluyor.

KREDİYİ BANKA MÜDÜRÜNE ÖDETTİ

İddiaya göre Prens’in 2017’de lüks yaşantısını finanse etmek için bankadan aldığı 1.5 milyon Sterlin’lik krediyi, bankanın sahibi David Rowland (76) ödedi.

Bunun karşılığında da Rowland’ı kızı Prenses Eugenie’nin 2018’deki düğününde ön sırada ağırladı. Ayrıca saray ile iş ilişkilerinde aracılık yaptı.

Kraliyet Ailesi düğünlerinde ön sırayı soylular ve nişan sahipleri alabiliyor. İngiliz parlamentosunda bu alışverişin sorgulanması için çağrı yapıldı. Prens’in donanmadan emeklilik maaşı 20 bin Sterlin, Kraliçe’den aldığı yıllık gelir ise 250 bin Sterlin.

Prens Andrew bir suçlamayla daha karşı karşıya: Kızının düğününde koltuk satmakla suçlanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!