Prens Harry’nin kitabı için tarih belli oldu: Ocak ayında raflarda…

Kraliyet Ailesi'nden ayrılan ve eşi Meghan Markle ile sansasyonel açıklamalar yapan Prens Harry'nin uzun süredir beklenen anı kitabının ne zaman çıkacağı belli oldu. Özellikle Kraliçe 2. Elizabeth'in ölümünden sonra Prens'in, kitabın piyasaya çıkış tarihini ve kitabı değiştirmek için girişimleri olduğu konuşuluyordu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prens Harry ve Meghan Markle, Karliyet Ailesi’ni yeniden karşılarına alıyor olabilir. Prens’in uzun zamandır merakla beklenen kitabının, ailesini pek mutlu etmeyeceği düşünülüyor. Ne zaman yayımlanacağı belli olmayan kitap için nihayet bir tarih de geldi.

New York Times’ın haberine göre; aylardır süren spekülasyonlardan sonra, kitap 10 Ocak 2023’te yayımlanacak.

Kraliyet Ailesi hakkında yazdığı kitaplarla dikkat çeken yazar Tom Bower, ailenin yaklaşan kitap hakkında son derece gergin olduğunu ve kitabı bir saatli bomba olarak nitelediklerini söylüyor: “Sanırım herkes Sussex çiftinin, kitabı hiçbir şekilde değiştiremeyeceğini biliyor.”

Prens Harry, Kraliçe 2. Elizabeth’in ölümünün ardından bu kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanan kitabı yeniden yazmak istemişti.

Bower, kitabın Kraliçe’nin cenazesiyle ilgili bir bölüm içereceğini de iddia etti.

Kitabın yayıncısı Penguin Random House ve Prens Harry ile eşi Meghan Markle henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Prens Harry ve Markle, ayrıca kraliyet görevlerinden istifa edip 2020’de Kaliforniya’ya taşındıktan sonra bir Netflix belgesel dizisi üzerinde çalışıyor. Anlaşma ilk olarak 2021 yılının ortalarında duyurulmuştu. Ancak henüz dizinin ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Prens Harry’nin kitabı için tarih belli oldu: Ocak ayında raflarda…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!