Selen Görgüzel’den Serhat Kılıç’a tepki! Öpüşme sahnesi gündemden düşmüyor!

Oyuncu Serhat Kılıç, Selen Görgüzel'in "Seviyorsan Git Ayrıl Bence" adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı İrfan Kangı ile öpüşmek için eşi Hamdi Alkan’dan izin alması hakkında konuşmuş ve gülerek, "Yok canım, tiyatro değildir o" demişti. Bu sözlere Görgüzel'den yanıt geldi. Güzel oyuncu, "Serhat beni çok üzdü!" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selen Görgüzel Alkan, İrfan Kangı ve Orçun Kaptan’ın yer aldığı tiyatro oyunu “Seviyorsan Git Ayrıl Bence” sahnelenmeye başlamıştı. Oyun sırasında İrfan Kangı, Hamdi Alkan’dan izin istemiş ve Görgüzel’i öpmüştü.

Çok konuşulan olaya oyuncu Serhat Kılıç da dahil oldu. Birkaç gün önce tek kişilik şovu öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kılıç, konuyla ilgili, “Yok canım, tiyatro değildir o” şeklinde konuşmuştu.

Serhat Kılıç’ın bu tepkisi oyuncu Selen Görgüzel’i üzdü. Tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programının canlı yayınına telefonla bağlanan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı: “Bir oyuncu olarak böyle bir açıklama yapmasına üzüldüm. Bu kadar ciddi eğitim almış, bu kadar background’u sağlam bir oyuncunun, bir tiyatro oyununu böyle ti’ye alırcasına konuşmasına üzüldüm. Başkalarının konuşması değil ama bu kadar eğitimli bir oyuncunun ‘hadi canım tiyatro değildir o’ cevabı beni çok üzdü.”

“Buradaki konu; izin alıp, izin vermek de değil. Onu da açığa kavuşturayım” diyen Görgüzel, “Bizim oyunumuzda interaktif bölümler var. O bölümün eşlerimizin orada olduğu için konuşulacağını biliyorduk. Bizim için de çok tuhaf bir durum… Rol de olsa çok kısa bir öpüşme var. O şovun içine İrfan bunu da katıp bir espri yaptı. Bu tamamen bir espriydi. Gidip eşimden izin almadım, bu oyunun içinde olan bir şey” dedi.

Yaşananların ardından Hamdi Alkan da Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuşmuş ve eşi Selen Görgüzel’in tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesine şu yorumu yapmıştı:

“Asla rahatsızlık duymadım, kıskanılacak bir durum da yok. Eşim bir oyuncudur; bu da bir tiyatro oyunudur ve gereken neyse o yapılmıştır yani eşim gereğini yapmıştır.”

Selen Görgüzel’den Serhat Kılıç’a tepki! Öpüşme sahnesi gündemden düşmüyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!