Seren Serengil: Zayıflama hırsım beni bu noktaya getirdi

Seren Serengil, yakalandığı Dumping Sendromu’yla mücadele ediyor. 44 kiloya düşen Serengil, gün geçtikçe durumunun kötüye gittiğini söyledi: “Bu ameliyatı olmasam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki yıl önce geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil zor günler geçiriyor. Aşırı kilo kaybı yaşayan Seren Serengil, 70 kilodan 44 kiloya kadar düştü.

Hastalığı hakkında yeniden açıklama yapan ünlü isim, durumunun ciddiyetini sevenleriyle paylaştı. ‘Bu ameliyatı olmasam 4-5 ay sonra kemiklerim kırılmaya başlayacak’ diyen Seren Serengil, şunları söyledi:

“Bazen çok önem verdiğimiz şeylerin gerçekten çok ciddi bir şey yaşadığımız zaman ne kadar önemsiz olduğunu anlıyorsunuz. Kilo takıntısı olan bir kızdım, çocukluğumdan beri kiloyu hiç sevmiyordum…

Çocuk sahibi olmak istedim, yıllar içerisinde hormon tedavilerimi oldum. Şiştim şiştim, her seferinde çocuk sahibi olamadım. Çok büyük bir tramvaydı bunlar. Sonrasında bu zayıflama ve bir daha kilo almama hırsım beni bu geldiğim noktaya getirdi.

Mide ameliyatı olmuştum, bunda bir problem yaşamadım. Ancak sonra yaptırdığım ameliyat çok agresif bir ameliyatmış. Meğer o ameliyatın en yapılmaması gerekeni yapılmış. Hani 250–300 kilolara çıkıyorsun da ölmek üzeresin, son çıkış olarak bu ameliyatı yapıyorlar.

 

Kaynak: Hürriyet

Seren Serengil: Zayıflama hırsım beni bu noktaya getirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!