Sinan Akçıl yerli araba Togg almak için bütün arabalarını sattı!

Şarkıcı Sinan Akçıl, yerli otomobil Togg satın alabilmek için 2 aracını sattığını açıkladı. Şarkıcı konser minibüsünü de satacak...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Togg’un T10X modelinin üretilen ilk iki örneğinin teslimi için, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda teslim töreni düzenlendi. Yerli elektrikli otomobil markası Togg’un ürettiği ilk iki otomobil Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a teslim edildi.

Bunun üzerine şarkıcı Sinan Akçıl, Togg almayı çok istediğini, bunun için 2 aracını da sattığını ve sırada beklediğini söyledi. Ensonhaber’e konuşan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, ilk 20 bin şanslı arasına giremediğini söyledi.

KONSER MİNİBÜSÜNÜ DE SATACAK

Akçıl, sırada beklediğini ve konserlere gitmek için kullandığı minibüsü de satıp, sadece Togg kullanmak istediğini söyledi. “Çok istiyorum Togg. Başvurduk ama çıkmadı, sonraki sıradayız” diyen Akçıl konuşmasının devamında şunları söyledi:

heka reklam heka

“Yakın zamanda inşallah iki aracımı da sattım, Togg almak ve tek araba kullanmak istiyorum. Sadece konserlere gidip geldiğimiz bir minibüsümüz var. Togg gelince o da gidecek. Ben 3 araçtan vazgeçip, yerli ve milli Togg’u kullanmayı tercih ettim.”

Sinan Akçıl yerli araba Togg almak için bütün arabalarını sattı!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!