Sinan Oğan: İkinci turda bedavadan destek vermeyiz, taleplerimiz olacak!

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, seçimin ikinci tura kalması halinde taraflardan talepleri olacağını belirterek, "Tabii ki bedavadan ortak olmayacağız. Bakanlık taleplerimiz olacak" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yarın yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde ATA İttifakı’nın adayı olan Sinan Oğan, seçimin ikinci tura kalması halinde sonucu belirleyeceklerini belirterek, “Masaya oturduğumuz taraflarla taleplerimizi konuşacağız. Tabii ki biz bedavadan ortak olmayacağız. Bakanlıklar gibi taleplerimiz olacak” diye konuştu.

Gazeteci Bahar Feyzan’ın YouTube kanalında konuşan Oğan şunları söyledi: “Bu seçimin en büyük sürprizi bizim ikinci tura kalmamız. Diğer büyük sürprizi, bizim ikinci tura kalamayıp ama ikinci turun sonucunu belirleyecek olmamız.”

Feyzan’ın “Yani size oy verenlere destekleyeceğiniz kişiyi açıklamanız…” sözlerine karşılık Oğan, şöyle devam etti:

“İstişareyle açıklayacağız. Tabanımıza, bize oy verenlere, bize imza verenlere soracağız. Kamuoyunda bununla ilgili bir değerlendirme yapacağız. Masaya oturduğumuz taraflarla taleplerimizi konuşacağız. Taleplerimizin başında terörle arasına mesafe koymak olacak. Tabii ki biz bedavadan ortak olmayacağız. Bakanlıklar gibi taleplerimiz olacak. Anlaşırsak hükümetin içinde yer alacağız. Anlaşamasak da o zaman yolumuza bakacağız.”

heka reklam heka

Sinan Oğan: İkinci turda bedavadan destek vermeyiz, taleplerimiz olacak!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!