Skandal kraliyet çifti soyadlarını da değiştiriyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın kraliyet ailesinin soyadı olan Windsor yerine Prenses Diana’nın evlenmeden önceki soyadını kullanmaya başlayacağı iddia edildi. Kraliyet uzmanı Tom Bower, “Meghan’ın hayattaki asıl hedefi Diana olmak” dedi.
İngiliz kraliyetindeki görevlerinden ayrılarak aileye cephe alan Prens Harry ve ABD’li oyuncu eşi Meghan Markle’ın soyadlarını da değiştirmeyi düşündüğü ortaya çıktı.
Kraliyet uzmanı Tom Bower’a göre çift, İngiliz monarşisinin soyadı olan Windsor yerine Prens Harry’nin annesi Prenses Diana’nın evlenmeden önceki soyadını kullanmaya başlayacak. Bower, Sussex Dükü ve Düşesinin “markalarını yenilemek” amacıyla isim değişikliğine gitmeyi düşündüğünü belirtti.

Çiftin Prenses Diana’nın aileden gelen soyadı olan Spencer’ı tercih edeceğini kaydeden Bower, GB News’e yaptığı açıklamada, “Sussex markasını yeniden oluşturmanın en ilginç tarafı, Meghan’ın hayattaki asıl hedefinin Diana olmaya karar vermesi” dedi. Uzman, “Böylece Meghan Spencer, yani yeni Diana olacak” ifadelerini kullandı.

Bower, çiftin Sussex unvanından da vazgeçmeyi düşündüğünü ve kararı ekiplerine ilettiğini kaydetti.

Son olarak Prens Harry ve Meghan Markle’ın Spotify’la olan 20 milyon dolarlık anlaşması sona ermişti. İngiliz basını, Netflix’le anlaşmaları da zarar gören çiftin markasıyla ilgili kriz yaşandığını öne sürmüştü.

heka reklam heka

Skandal kraliyet çifti soyadlarını da değiştiriyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!