Sosyal medya fenomeni Pucca’nın 6 yaşındaki oğlu 3. kattan düştü

Sosyal medya fenomeni Pucca'nın 6 yaşındaki oğlu Batı, üçüncü kattan düştü. Pucca açıklamasında, “Bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pucca ismiyle tanınan sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, oğlunun üçüncü kattan düştüğünü ve hastanede tedavi altında olduğunu duyurdu.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Pucca, oğlunun kırıklarının ciddi olduğunu ancak bilincinin açık olduğunu belirtti.

“DÜN AMELİYAT OLDU”
Pucca, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha hastanede kalacağız. Eminim kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler.”

heka reklam heka

Sosyal medya fenomeni Pucca’nın 6 yaşındaki oğlu 3. kattan düştü
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!