Tesettürlü pozlar veren Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur başını açtı: Yapmaya çalıştım ama beceremedim

Maneviyata yönelerek sahneleri bırakan ve tesettürlü pozlarını paylaşan Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur geçtiğimiz günlerde başı açık pozlarını paylaşınca tepkilere maruz kaldı. Bugün bir canlı yayına bağlanan Tayfur, "Gördüğünüz fotoğraflardaki bir tesettür değil. Allah'a verdiğim sözden dolayı yapmaya çalıştım ama beceremedim" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tuğçe Tayfur ve Necla Nazır’ın şarkıcı kızları Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama maneviyata yöneldiği için sahneye çıkmayacağını açıkladı. Daha sonra başını kapatarak verdiği pozlarla dikkat çeken Tayfur, bir itirafta bulundu.

“YAPMAYA ÇALIŞTIM AMA BECEREMEDİM”

Nişanlısı Burak Kalfa ile ile yollarını ayıran Tuğçe Tayfur, bugün 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. İlişkisini bitirdiğini duyuran şarkıcı, “Geçiş sürecindeyim” diyerek paylaştığı başı kapalı pozları hakkında konuşan Tayfur, “Annemin bir yaşam şekli var, hep örnek olarak annem önümdeydi. Bu konu çok hassas bir konu, çok denedim aslında ama denemek istedim ama gördüğünüz fotoğraflardaki bir tesettür değil. Beni bu kalıba sokmayın o zaman gerçek manada yaşayanlara haksızlık etmiş olurum. 2023 yılındayız kapalılık açıklık… Allah’a verdiğim sözden dolayı yapmaya çalıştım ama beceremedim. Keşke Kuran’da geçen anlamıyla bunu gerçekleştirebilseydim… Sahneyi bıraktım müziği bırakmadım” dedi.

heka reklam heka

Maneviyata yöneldiği için Instagram hesabından başının açık olduğu fotoğrafları gizleyen Tuğçe Tayfur, kararının ardından yeniden fotoğraflarını yayınladı.

Tesettürlü pozlar veren Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur başını açtı: Yapmaya çalıştım ama beceremedim
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!