Tuba Büyüküstün’den Murat Boz’lu sürpriz paylaşım!

Ünlü şarkıcı Murat Boz, Aslı Enver ile ayrılığının ardından uzun süredir özel hayatındaki suskunluğunu koruyordu. Ancak son dönemde Murat Boz'un adı, dijital bir platformda yayınlanacak olan 'Another Self' dizisinde başrolü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile anılıyor. İkili aşk iddialarını yalanlasa da yaptıkları paylaşımlar dedikoduları alevlendiriyor. Büyüküstün'ün son paylaşımı da magazin kulislerini yeniden hareketlendirdi. İşte Tuba Büyüküstün ile Murat Boz'un sürpriz pozu...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile şarkıcı Murat Boz, dijital bir platform için çekilen “Another Self” dizisinde başrolü paylaşmıştı. Çiftin paylaştıkları bazı samimi pozlar, haklarında aşk dedikodularını çıkarmıştı.

Tuba Büyüküstün o dönem çıkan aşk dedikoduları için, “Adım herkesle anılıyor. Böyle bir durum söz konusu değil, arkadaşız” yanıtını vermişti.

Murat Boz da aynı şekilde, “Tuba ile güzel bir iş çıkardık” demekle kalmıştı. Ancak Tuba Büyüküstün’ün yaptığı son paylaşım, aşk iddialarını yeniden güçlendirdi.

‘Another Self’ adlı internet dizisinde Murat Boz ile birlikte rol alan ve her fırsatta aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından Boz’un doğum gününü kutladı.

Büyüküstün’ün yaptığı bu paylaşım, ikilinin fanlarını bir kez daha heyecanlandırdı. Öte yandan geçen günlerde ekipçe çekilen fotoğraflarda Büyüküstün ile Boz’un samimiyetleri dikkat çekmişti.

CNNTürk

Tuba Büyüküstün’den Murat Boz’lu sürpriz paylaşım!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!