Türkiye’nin En Güvenilir Sağlık Kuruluşu Londra’da!

48 yıldır Türkiye'de hizmet veren hem yurt içinde hem de yurt dışında ödülleriyle tanınan Güven Hastanesi, 27 Mayıs'ta Londra'ya geliyor. Edwin Holidays'de düzenlenecek etkinlikte Prof.Dr. Nafiye Yılmaz ve Prof. Dr. Berkant Özpolat misafirlerin sorularını yanıtlayacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Etkinlikte Türkiye’nin en ünlü doktorlarından Prof.Dr. Nafiye Yılmaz kadın doğum doktoru olarak özellikle Tüp bebek, kadın onkolojisi, kadın hastalıkları, fertilite gibi alanlarda bilgi aktaracak.

Prof.Dr. Berkant Özpolat ise cerrahi kompleks işlemler, ameliyatlar ve genel hastalıklar ve tedavileri konusunda bilgi verecek.

7 Haziran  günü saat 17.00- 21.00 arası gerçekleştirilecek etkinlik ücretsiz olacak ve katılımcılar uzman doktorlar ile fikir alışverişinde bulunabilecek.

Seminer sonrası ise tüm katılımcılar, doktorlara sorularını yöneltebilecekler ve daha fazla bilgi alabilecekler. 250’den fazla ödüllü doktoru ve 48 departmanıyla Güven Hastanesi, sadece 2022 yılında 17.000’den fazla uluslararası hastayı iyileştirdi. Bunun yanı sıra Güven Hastanesi, enfes yemek ikramlarıyla da  unutulmaz bir deneyim sunacak.

heka reklam heka

Aşağıdaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz:https://www.eventbrite.com/e/turkiyenin-en-guvenilir-saglk-kurulusu-londrada-tickets-633261260477

Türkiye’nin En Güvenilir Sağlık Kuruluşu Londra’da!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!