Ünlü sanatçıdan itiraf: “18 yaşıma kadar annemi hiç görmedim!”

Şarkıcı Burcu Güneş, 25 yıllık müzik kariyerinde ilk kez ailesiyle ilgili itiraflarda bulundu. Henüz yedi yaşındayken annesi Bige Özkan ile babası Ali Güneş boşanan Güneş, katıldığı programda, babasının evlendiği kişinin annesinin kendisini aramasını yasakladığını söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12 Ağustos 1975 tarihinde İzmir Alsancak’ta dünyaya gelen, çocukluğu Şirinyer’de geçen Burcu Güneş, annesi ve babası boşanınca yedi yaşından itibaren babasının yanında kaldı.

Ceyda Düvenci’nin sunuculuğunu yaptığı ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk olan 47 yaşındaki şarkıcı, yıllar sonra bulduğu annesi hakkında konuştu.

Yedi yaşında annemle babam boşandı, 18 yaşıma kadar annemi hiç görmedim. Annemi çok özler ve ona şiirler yazardım. Annemle hiç karşılaşamadım, göremedim. Evin içinde babaannemin maskülen ve otoriter şekilde davranışıyla büyüdüm.

Evde dedem, babam ve babaannem vardı. Annemi sonradan İzmir’de buldum, o zamanlar cep telefonu yok, işyeri numarası yok, bir telefon görüşmesi bile yapamıyoruz. Annemin bizim evi araması yasaktı, babam yeni bir hanımla evlenmişti ve o hanım annemin aramasını istemiyordu. İlk kez anlatıyorum. Anlattığım konular değil bunlar. Benim hayatımdan çok güzel bir roman çıkar ama, ben anlatabilir miyim bilmiyorum.

heka reklam heka

Burcu Güneş, “Çok arkadaşım anlatıyor artık geçmişini, Burcu Esmersoy da anlattı. Rahatlatıyor belki insanları ama, babam öldüğü için onu da zor durumda bırakmak istemiyorum. Onların izni olmadan çok konuşuyormuşum gibi olmasın, ailemi de kötü duruma düşürmek istemiyorum çünkü onların da kendi hikayeleri…” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçıdan itiraf: “18 yaşıma kadar annemi hiç görmedim!”
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!