Uzman dedektif açıkladı! Aldatan kişiler kendini nasıl ele veriyor?

Çoğu insan karşısındaki kişiye güvenmekte zorluk çekebiliyor. Pek çok insan ise, huzursuz bir ilişki içindeyse partneri tarafından aldatılıp aldatılmadığını merak ediyor. Eğer bu konuda şüpheleriniz varsa, bu işaretleri takip ederek endişelerinizi giderebilirsiniz. İşte uzman dedektiften aldatanları ele veren belirtiler...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aldatılmak, bir ilişkide yaşanabilecek en kötü durumlardan biri. Yapılan araştırmalar, günümüzde aldatmanın eski dönemlerden daha yaygın olduğunu ortaya koyuyor.

Bu nedenle zaman zaman, “acaba aldatılıyor muyum” sorusu pek çok insanın aklını kurcalıyor. Kendilerine bu can sıkıcı soruyu soranlardan bazıları endişelerinde haklı olduğunu, partneri tarafından aldatıldığını öğreniyor.

İşte aldatılmanın en yaygın belirtileri…

Uzman dedektif uyarıyor

ABD’nin dedektiflik hizmetleri şirketinin birinde görev yapan bir dedektif, aldatılmanın en açık belirtilerini paylaşıyor. Hayatı boyunca pek çok aldatma olayıyla karşılaşan dedektif yazdığı kitapta, aldatmak konusunda ne zaman endişelenmek gerektiğini açıklıyor.

heka reklam heka

Dedektif, aldatma vakalarının genellikle benzer şekilde gerçekleştiğini belirterek aldatmanın en yaygın işaretlerini açıklıyor…

Uzman dedektif, aldatma işaretlerinden bir veya ikisini tespit edenlerin endişelenmesine gerek olmadığını da belirtiyor.

Ancak tespit edilen işaretlerin sayısı 4 veya daha fazlaysa partnerinizi daha yakından gözlemlemenizde fayda var. Çünkü aldatılıyor olabilirsiniz!

En bariz belirtiler fazla mesai ve aşırı iş seyahati

Bununla birlikte cinsel ilişkiden kaçınma ve aşırı tepkisellik de aldatan kişinin sıklıkla sergilediği tavırlar arasında.

Ayrıca spora başlamak ve yeni kıyafetler almak gibi “daha iyi görünme” çabaları da partnerinizin zihninde başka bir insan olduğundan şüphelenmeniz için makul nedenler arasında yer alıyor.

Artan gizlilik hassasiyeti önemli bir işaret

Bu nedenle gizli telefonlar, gizli banka hesapları, gizli harcamalar, gizli numaralardan gelen aramalar veya gizlice açılmış sosyal medya hesapları, aldatma vakalarında sıklıkla rastlanılan şeyler.

ABD’li dedektif, aldatan kişilerin özellikleri arasında yalan söylemeyi ve sinirli olmayı da üst sıralara yerleştiriyor.

Bu nedenle partnerinizin en ufak bir şeye bile aşırı sinirlendiğini veya bariz yalanlar söylemeye başladığını fark ederseniz dikkatli olmanızda fayda var!

Kişisel bakımına birdenbire normalden fazla özen gösteren ve partnerine alışık olmadığı hediyeler almaya başlayan insanlar da aldatıyor olabilir.

Aile buluşmalarından kaçınmak, sürpriz ziyaretlerden aşırı rahatsız olmak ve beklenmedik sürprizler yapmak da aldatan kişinin kendisini ele verebileceği bariz işaretlerden.

Deneyimli dedektif aldatılan kişinin aldatıldığını sezgisel bir şekilde de hissedebileceğini dile getiriyor.

Çünkü ona göre insanlar, partnerlerinin tam anlamıyla dürüst olmadığını anlayabiliyor veya hissedebiliyor.

Bu nedenle partneriniz bu işaretlerden birini bile göstermiyorken dahi aldatılıyor olabilir dahası bunu hissedebilirsiniz.

Günümüz teknoloji çağında, aldatıldığı hakkında şüpheleri olan insanlar, bu şüphelerini özel dedektiflerin yardımı olmadan da giderebilir.

Günümüzde bir insanın aldatılıp aldatılmadığını öğrenmesi, yalnızca partnerinin sosyal medya veya iCloud hesabına erişmesiyle bile mümkün olduğunu belirten uzman dedektif, günümüzde partnerini aldatan kişilerin, çoğunlukla özel dedektifler tarafından değil, “kendi kendilerine” yakalandıklarını da belirtiyor.

Dedektiflik yaşamı boyunca binlerce vaka üzerinde çalışan deneyimli dedektif, aldatılmak söz konusu olduğu zaman, aceleci davranmamayı tavsiye ediyor.

Böyle durumlarda panik yapılmaması ve acele kararlar alınmaması gerektiği kanaatinde. Uzman dedektif, aceleyle alınan kararların asılsız kaygılar sebebiyle değerli bir ilişkiyi tehlikeye atabileceğini söylüyor.

Uzman dedektif açıkladı! Aldatan kişiler kendini nasıl ele veriyor?
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!