Yasak aşk iddiası ortaya atılmıştı! Aslı Bilimlier eşi Deha Bilimlier’i evden kovdu

Modacı Gülşah Saraçoğlu ve şarkıcı Deha Bilimlier’in geçtiğimiz günlerde yasak aşk yaşadığı iddia edilmiş, Deha Bilimlier iddiaları yalanlamış ve eşi Aslı Bilimlier’den böyle dedikodular çıktığı için özür dilemişti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkıcı Deha Bilimlier’in eşi Aslı Bilimlier’i, sahne aldığı mekanda kendisini dinlemeye gelen modacı Gülşah Saraçoğlu’yla aldattığı iddia edildi.

teve2’de ekrana gelen “Magazin Masası”nda Esin Övet, olayla ilgili Bilimlier’le telefonla konuştuğunu ve şunları söylediğini dile getirdi: “Şehir dışındaydım ve dün döndüm.
Aslı, beni evden kovdu. Eve gidemiyorum. Sokaktayım. Olanlara üzülüyorum, kendime de… Arada harcanıyorum.”

Deha Bilimlier, Gülşah Saraçoğlu ile yakınlaştıkları iddia edilen gece hakkında daha önce ihanet iddiasını reddetmiş ve eşinden özür dilemişti.
Bilimler o gece yaşananlarla ilgili şu sözleri söylemişti “Eşine âşık bir adamım. Gülşah, sahnemi çok seviyor ve izlemeye geliyor. Evi yakın ve iki kez üst üste geldi.

Dans ederken düştü, güldük eğlendik. Ön masada olduğu için mikrofon uzattım. Sonra herkes yoluna gitti. Sahnede mesafemi daha iyi koruyabilirdim.Normalde benim sahnem biter, eve giderim. O gün ise onu, kuliste ağırladım.”

Evli ve çocuk sahibi olan Deha Bilimlier bu iddiaları kabul etmeyip canlı yayına bağlanmış ve eşinden özür dilemişti.


Bu konu Söylemezsem Olmaz yorumcuları tarafından masaya yatırıldı. Arto Bilimlier’in böyle haberlerle meşhur edildiğini söyledi.

Yasak aşk iddiası ortaya atılmıştı! Aslı Bilimlier eşi Deha Bilimlier’i evden kovdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!