Yeliz Yeşilmen’den şoke eden sözler: Kadınlar sakin olup, çenelerini tutsun!

Şiddet gördüğü gerekçesiyle iş insanı Ali Uğur Akbaş'tan boşanan Yeliz Yeşilmen, tepki çekecek açıklamalara imza attı. İşte, "Bir evlilikte aşıksan karşılıklı şiddet olmuştur" diyen Yeşilmen'in açıklamaları...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evliliğinde şiddet gördüğünü söyleyen Yeliz Yeşilmen, “Ben şiddet gördüm. Şiddet görmeyen kadın mı var? Ama bende karşılığında şiddet gösterdim. Bizimkisi aşırı sevgiden, aşktan kaynaklanan bir şiddet” dedi.

11 yıl evli kaldığı Ali Uğur Akbaş ile tekrar birlikte olmalarının mümkün olmadığını belirten 43 yaşındaki şarkıcı, çocukları için yılbaşını birlikte geçirdiklerini söyledi.

Milliyet’ten Seçkin Şanvardar’ın haberine göre; Yeliz Yeşilmen, “Tavsiyem kadınlara biraz sakin olmaları ve çenelerini tutmalarıdır” şeklinde konuştu. Ünlü şarkıcı, tepki çekecek sözlerini şöyle sürdürdü…

“Bir evlilikte aşıksan karşılıklı şiddet olmuştur. Hele hele güzel ve ünlü bir insansanız evlilikte şiddet görebilirsiniz.”

“Ben gördüm ama karşılığını da vermişimdir. Dediğim gibi bizim evliliğimizde yaşadığımız şiddet karşılıklı aşırı sevgi ve aşktan kaynaklıdır. Bu, yeniden bir araya gelip evleneceğimiz anlamına gelmez.”

2010’da iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan Yeliz Yeşilmen’in evliliği geçtiğimiz yıl bitmişti. Şarkıcı, sessiz sedasız gerçekleşen boşanma hakkında 2. Sayfa’ programına konuşmuştu.

Yeliz Yeşilmen, “Evlilikle ilgili kendimize konuşma yasağı getirdik. Biz anlaşamadığımız için anlaşmalı olarak boşandık. O çok iyi bir baba ama biz anlaşamıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

“Birçok şey yaşandı. Konuşma yasağı koydurdum. Maddeyi delme halinde 50 bin dolar civarında bir bedel var. Sadece boşandığımı söyleyebilirim” diyen Yeşilmen, “Aramızda bir mal mülk paylaşımı olmadı. Parayı aldım da sustum durumu da yok. Zaten hiçbir zaman öyle bir kadın olmadım” sözleriyle dikkat çekmişti.

 

Yeliz Yeşilmen’den şoke eden sözler: Kadınlar sakin olup, çenelerini tutsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!