Acun Ilıcalı: Uçakla bir yere gitmek çok maliyetli!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Ilıcalı verdiği röportajda yaptığı harcamalarını anlattı. Yılın pek çok zamanını farklı ülkelerde geçiren Ilıcalı en çok uçak masrafından yakındı.
Yapımcı Acun Ilıcalı, konuk olduğu bir YouTube kanalında uçak masrafından dert yandı. Yılın belli bir kısmını farklı ülkelerde geçiren Ilıcalı, “Uçağın okyanusu geçmesi 100 bin dolar. O noktada ben de ekonomi yapıyorum” dedi.

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı son olarak 19 yaşındaki kızı Leyla’ya aldığı lüks araba ile çok konuşulmuştu. Ilıcalı, bu defa açıklamalarıyla gündem oldu.

Sibel Arna’nın YouTube’daki programı ‘Ne olursan Ol Rahat Ol’un’ tanıtım bölümüne konuk olan Acun Ilıcalı, hakkında merak edilenleri anlattı. Ilıcalı’nın uçak maliyetinden yakındığı anlar sosyal medyada gündem oldu.

Programda “Uçakla bir yere gitmek çok maliyetli” diyen Ilıcalı, ”O kadar hesapsız bir insan değilim, uçakla bir yere gittiğimde iki işi bir araya getirerek hareket ederim, planlamamı ona göre yaparım” açıklamalarıyla dikkat çekti.

heka reklam heka

Sibel Arna “Acun da ekonomi yapıyor yani” deyince Ilıcalı, “Yüzde yüz yapıyor” diye yanıt verdi.

Yeme içme konusunda tasarruf yapmadığını söyleyen Acun Ilıcalı uçak masrafını söyleyince ağızlar açık kaldı. Ilıcalı “Uçağın okyanusu geçmesi 100 bin dolar. O noktada ben de ekonomi yapıyorum” dedi.

Acun Ilıcalı: Uçakla bir yere gitmek çok maliyetli!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!