Çin’de ömrü uzatmak için kullanılıyor! Tüketenlere kanser uğramıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arılar tarafından üretilen baldan 10 kat daha faydalı arı sütü kanserli hücrelerin baş düşmanıdır. Çin’in alternatif tıbbında sıklıkla kullanılan arı sütüne Kraliyet besini denir. Vücuda girdiği an kanserli hücrelere karşı savaş açıyor. Peki arı sütünün faydaları nelerdir? Yanıtı…
 

Kanser tedavilerinde başlatılan çalışmalarda en dikkat çekici besin arı sütü olarak belirlendi. Kraliyet besini olarak da bilinen arı sütü, tam bir kanser ilacıdır. Çin’de sıklıkla kullanılan arı sütü sağlıklı yaşam süresini uzatıyor.

Beyaz kremsi olan bu yapı baldan 10 bin kat daha değerli ve faydalıdır. Arı sütü için özel tesisler kurulmuştur. Bitkisel tedavide özellikle hücre yapısını hızla yenilediği ve deformeyi engellediği tespit edilmiştir.

ARI SÜTÜNÜN FAYDALARI NELERDİR?

Antioksidan mineraller barındıran arı sütü hücre yapısındaki DNA sistemini yeniliyor. Böylece deforme olmuş DNA düzenini yeniden güncelliyor. Uzmanlar özellikle meme kanserine meyilli olanların düzenli tüketmesi gereken bir besin olduğunun altını çizdi.

heka reklam heka

 

Hücre dokusunda sadece kanseri değil. Aynı zamanda cilt dokusundaki hücre yapılarını da güncelleyerek yaşlanmayı önler. Vücudu toksinlerden arındırarak gençlik süresini uzatır.

İbrahim Saraçoğlu, arı sütünün kan basıncını dengelediğini belirtir. Bu da özellikle yüksek tansiyonun önüne geçer.

Vücudun enerji depolarını fuller. Amino asit barındırdığından stres hormonunu azaltır. Bu sayede daha güçlü bir hücre yapısı sağlar.

Bağışıklık sisteminin ihtiyacı olan tüm vitaminleri tek seferde sağlayarak hastalıklara karşı direnci artırır. Vücut fonksiyonlarını günceller.

Devam eden en büyük araştırma ise arı sütünün kısırlık üzerindeki etkileridir. Erkeklerdeki sperm kalitesini artırırken kadınların ise hamilelik sürecinin daha rahat geçmesini sağlar.

Çin’de ömrü uzatmak için kullanılıyor! Tüketenlere kanser uğramıyor
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!