1. Haberler
  2. Magazin
  3. Geçirdiği kaza sevenlerini korkuttu! Beren Saat tekerlekli sandalyeyle görüntülendi

Geçirdiği kaza sevenlerini korkuttu! Beren Saat tekerlekli sandalyeyle görüntülendi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşi Kenan Doğulu ile birlikte yurt dışı tatilinden dönen Beren Saat, havalimanında tekerlekli sandalyeyle görüntülendi. Ayağını burktuğu öğrenilen başarılı oyuncu iyi olduğunu söylerken, çevresindekiler de basın mensuplarının görüntü almaması için yoğun çaba sarf etti.

Geçtiğimiz günlerde yurt dışına giderek kısa bir tatil yapan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, havalimanında görüntülendi. Gözlük ve şapka ile kamufle olmaya çalışan Kenan Doğulu soruları yanıtsız bırakırken tekerlekli sandalyede olan Beren Saat de “Ayak bileğimi burktum, iyiyim” demekle yetindi.

BASIN MENSUPLARINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTILAR

Tatil dönüşü havalimanında Gazete Magazin tarafından görüntülenen Beren Saat’in tekerlekli sandalyede olması hayranlarını korkuttu. Güzel oyuncu ayak bileğini burktuğu için aracına kadar tekerlekli sandalye ile giderken Kenan Doğulu da soruları yanıtsız bıraktı. Doğulu bir ara eşinin tekerlekli sandalyede görüntülenmemesi için de eliyle çekimi engellemeye çalıştı. Çifte eşlik eden bir adam ise basın mensuplarını engellemeye çalıştı.

heka reklam heka

Geçirdiği kaza sevenlerini korkuttu! Beren Saat tekerlekli sandalyeyle görüntülendi
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!