Tekneden Düştü, Hastaneye Kaldırıldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orhan Gencebay talihsiz kaza sonucu hastanelik oldu! Orhan Gencebay, birkaç gün önce, eşi Sevim Emre’yle birlikte Anadoluhisarı’ndaki bir restorana yemeğe gitti.

Gece sonunda restoranın teknesiyle Baltalimanı’ndaki yalı dairelerine bırakılmak istenen Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin başına talihsiz bir kaza geldi. Orhan Gencebay tekneden düştü.

Gazeteci Bilal Özcan’ın haberine göre; Usta sanatçı Orhan Gencebay, birkaç gün önce, eşi Sevim Emre’yle birlikte Anadoluhisarı’ndaki bir restorana yemeğe gitti.

Gece sonunda restoranın teknesiyle Baltalimanı’ndaki yalı dairelerine bırakılmak istenen Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin başına talihsiz bir kaza geldi.

heka reklam heka

Ünlü çift yemekten sonra, Boğaziçi’nin kıyısındaki restoranın teknesiyle, evlerine doğru yola çıktı.

Tekne, Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin Baltalimanı’ndaki yalı dairelerinin iskelesine yanaştı.

Görevliler, önce Sevim Emre’nin tekneden inmesine yardımcı oldu, daha sonra da ünlü sanatçının inişine yardımcı olmak istediler.

Ne var ki teknedeki bir görevli, elinden tuttuğu Gencebay’ı hızla kendisine doğru çekince dengesini kaybeden müzik insanı, sırt üstü beton zemine düştü.

Kalçası ve sırtı yere vuran Orhan Gencebay, acılar içinde kalırken, çağrılan ambulansın sedyesine alındı ve hızla hastaneye kaldırıldı.

Hastanede yapılan kontrollerde, mucize eseri vücutta kırık ve çatlak olmadığı, darbeye bağlı çeşitli ezilmeler bulunduğu görüldü, tedavi uygulandı.

Gencebay sağlık durumu hakkında “Çok şükür iyiyim; önemli bir kazaydı, Allah korudu beni” dedi.

Tekneden Düştü, Hastaneye Kaldırıldı
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!