Törene katılmayacak ama kendinden bahsettirmeye devam ediyor…Meghan Markle yeni saçlarıyla gündemde!

Attığı her adım günlerce konuşulan Sussex Düşesi Meghan Markle şimdi de yeni saç rengiyle konuşuluyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meghan Markle, Kral III. Charles’ın önümüzdeki ay gerçekleşecek Taç Giyme Töreni’nde eşi Prens Harry’ye eşlik etmeyeceğinin ortaya çıkmasından bu yana ilk kez göründü ve yeni saç stilini tanıttı.

The Telegraph’ta yayınlanan kimi yorumlar ise Markle’ın yeni saçlarının, Oscar ödüllü aktris Gwyneth Paltrow’unkine benzediği yönündeydi. Bazı uzmanlar ise Markle’ın yeni saç rengini “gösterişli bir güç hamlesi” olarak nitelendirdi. 23 Nisan pazar günü Markle, saçını sıcak bakır tonuna boyamış ve yüzünün şekli ile yapısını tamamlayan şekilde kestirmiş görünüyordu.

Parlama nedeniyle Markle’ın saçını koyu kahverengiye boyayıp boyamadığını tespit etmek zor olsa da, belirgin renk vurguları, çiftin yeni güneşli Kaliforniya yaşamını simgeliyor. Prens Harry ve Meghan Markle, 2020 yılında İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılarak ABD’ye yerleşmişlerdi.

heka reklam heka

Saç konusunda uzman olmayanlara göre, Düşes’in uzun ve düz saçları normal görünümünden pek de farklı değil, ancak saç uzmanları, hayatının önemli noktalarında saçını ve makyajını değiştirerek yeni bir imaja büründüğünü vurguluyor.

Törene katılmayacak ama kendinden bahsettirmeye devam ediyor…Meghan Markle yeni saçlarıyla gündemde!
heka reklam heka

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Londra Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!